List do rodzin


Szanowni Państwo,

            W związku  z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z wirusem COVID-19 znaleźliśmy się wszyscy w sytuacji niespodziewanej, nietypowej i trudnej do przewidzenia. Ma ona, co wydaje się oczywistością, ogromny wpływ na nasze życie codzienne, plany, zamierzenia i relacje.

            Z perspektywy naszej wspólnej z Wami pracy terapeutycznej przerwa w kontaktach ma wpływ na całość procesu terapeutycznego, dlatego z troską myślimy o tym jak zapewnić Państwu możliwość wsparcia i kontaktu z nami.

            Codzienne życie rodzinne w sytuacji przymusowego przebywania w domu wszystkich mieszkańców, łączenie roli rodzica, pracownika i być może nauczyciela w tym samym czasie rodzić może wiele napięć. Potrzeba ochronienia dzieci przed  szumem medialnym jest dla Państwa kolejnym zadaniem.

            Nie chcemy zostawiać Państwa samych z tymi wyzwaniami. Na początek proponujemy kontakt mailowy na adres ztrkot@gmail.com Można zwracać się do nas z pytaniami, wątpliwościami, niepokojem ale i z wiadomościami jak radzicie sobie w tej niezwykłej sytuacji.

           Staramy się opracować inne formy kontaktu z nami, będziemy o tym informować.

Życzymy wszystkim zdrowia i spokoju,

Zespół Terapii Rodzin SPPP ”Krakowski Ośrodek Terapii”