Ankieta dla dzieci i rodziców

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w ankiecie badawczej, którą przygotowaliśmy w celu zdobycia niezbędnych informacji o tym, jak społeczeństwo radzi sobie z sytuacją epidemii oraz izolacji. Zdobyta wiedza pozwoli nam aktualizować ofertę i działania poradni w sposób adekwatny do bieżących potrzeb. Ponadto zrozumienie aktualnych przeżyć, ułatwi nam udzielenie wsparcia i pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i rodzinom później, czyli po powrocie do tzw. normalności.

Sytuacja epidemii i kwarantanny jest dla całego naszego społeczeństwa zjawiskiem nowym i nieznanym. Od strony naukowej i badawczej jest to niezwykle ciekawe, jak przeżywają ten proces osoby w różnym wieku i w różnej sytuacji życiowej. W jaki sposób uruchamiamy swoje zasoby radzenia sobie a także co, kiedy i dlaczego okazuje się być nadmiernie trudne i przerasta nasze możliwości adaptacyjne. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli zechcą Państwo poświęcić swój czas na wypełnienie naszej ankiety. Zajmuje to ok. 15 minut i może być okazją do chwili autorefleksji, co jest niezwykle ważnym walorem ankiet psychologicznych. Zadanie może okazać się całkiem przyjemne dla Was i Waszych dzieci. Ankieta jest anonimowa, nie są rejestrowane żadne dane osobowe.

Zaproś do wypełnienia ankiety swoje dzieci. Może to być dobra przestrzeń do porozmawiania o tym, jak przeżywacie czas kwarantanny.