Ankieta o tym, jak radzicie sobie z kwarantanną

Zapraszamy Was do wypełnienia ankiety „Narracja nastolatków o kwarantannie” Pragniemy dowiedzieć się z niej, jak radzicie sobie z sytuacją epidemii i kwarantanny. Zdobyta wiedza pozwoli nam skuteczniej nieść pomoc terapeutyczną i psychologiczną zarówno teraz, kiedy to wszystko się dzieje, jak i póżniej kiedy wszyscy będziemy wracać do tzw. „normalności”

Sytuacja epidemii i kwarantanny jest sytuacją nową i nieznaną zarówno dla Was jak i dla wszystkich dorosłych. Każdy z nas uczy się, jak żyć w tych nietypowych warunkach i nie zwariować! Od strony badawczej i naukowej jest to niezwykle ciekawe, jak nasze społeczeństwo radzi sobie w tych okolicznościach, czyli jakie zasoby uruchamia jak również co przerasta możliwości adaptacyjne. Będziemy wdzięczni jeśli poświęcicie swój czas na wypełnienie ankiety. Zajmuje to ok 15 minut. Ankieta jest całkowicie anonimowa.

Wypełnienie tej ankiety może okazać się ważną chwilą autorefleksji, kiedy możesz pomyśleć o tym co i jak przeżywasz oraz dlaczego właśnie tak …

Możecie zaprosić do wypełnienia ankiety również swoich rodziców i młodsze rodzeństwo. Ankiety dla nich znajdują się w części rodzic i dziecko w działaniu.

Dziecko i rodzic w działaniu