Kontakt z terapeutami Poradni


Zasady:

Tak:

Odpowiadamy najpóźniej w ciągu 48 godzin dni roboczych.

Ta reguła może być zmieniona na podstawie umowy między terapeutą i pacjentem.

Nie:

Nie odpowiadamy na maile nie podpisane imieniem i nazwiskiem.

Nie odpowiadamy na maile naruszające prawo i ogólnie przyjęte zasady współżycia społecznego.


Katarzyna Czaczuń – dyrektor e-mail: Katarzyna.Czaczun@kot.krakow.pl
Ewa Jędrzejczyk-Wawryk – wicedyrektor e-mail: Ewa.Jedrzejczyk-Wawryk@kot.krakow.pl

Judyta Andrijew e-mail: Judyta.Andrijew@kot.krakow.pl

Mateusz Badecki
Agnieszka Balicka e- mail: Agnieszka.Balicka@kot.krakow.pl
Anna Bodzek e-mail: Anna.Bodzek@kot.krakow.pl

Ireneusz Czachura e-mail: Ireneusz.Czachura@kot.krakow.pl

Ewelina Długosz-Wójcik
Jakub Droń

Kinga Gawlas

Anna Jurczak

Beata Kicińska e-mail: Beata.Kicinska@kot.krakow.pl
Andrzej Kitrasiewicz
Magdalena Krupa e-mail: Magdalena.Krupa@kot.krakow.pl

Jagoda Płatek e-mail: Jagoda.Platek@kot.krakow.pl
Piotr Podgórski e-mail: Piotr.Podgorski@kot.krakow.pl
Inga Prusak

Agnieszka Ryss e-mail: Agnieszka.Ryss@kot.krakow.pl

Agnieszka Sibila
Katarzyna Stawiarska e-mail: Katarzyna.Stawiarska@kot.krakow.pl
Kamil Sułkowski e-mail: Kamil.Sulkowski@kot.krakow.pl
Emilia Sygulska e-mail: Emilia.Sygulska@kot.krakow.pl
Zofia Szostak-Kędzierska e-mail: Zofia.Szostak-Kedzierska@kot.krakow.pl

Joanna Tomoń e-mail: Joanna.Tomon@kot.krakow.pl
Urszula Turyna e-mail: Urszula.Turyna@kot.krakow.pl

Sylwia Zaremba e-mail: Sylwia.Zaremba@kot.krakow.pl